Reference

Velice pěkné prostředí, pokoje, sociální zařízení, restaurace, sauna, krásný bazén. Velmi příjemný a ochotný personál s výbornou kuchyni. Jediné co nemusím je teplá večeře. To je ale o zvyku. A všechno pod jednou střechou, nemusíte chodit ven. A nekouří se tam, tak super.
Hodnocení převzato z Facebooku, říjen 2016

Ivo Poracký

Opravdu jsme si to užili. Je u Vás super. Výborná kuchyně, skvělá obsluha, úžasné wellness, děti mají varhanky na rukou a nohou z bazénu ještě teď.
Hodnocení převzato z Facebooku, říjen 2016

Pavlína Lhotská

Lepší místo jsme si pro minidovolenou s malými dětmi nemohli vybrat, byli jsme velmi mile překvapeni a ani se nám nechtělo domů 🙂 Penzion je velmi prakticky řešený, vybavení nové, pokoje prostorné, čisté, obrovská vana, možnost mít kočárek přímo na prostorné chodbičce v pokoji, na pokoji je soukromí, není slyšet sousedy přes zeď. Mořský bazén úžasný, teplá voda, děti si jej užily maximálně. Velké dětské hřiště a koutek se spoustou hraček uvnitř, takže si večer pěkně posedíte (vevnitř či venku) a o dětech skoro nevíte 🙂 A především výborná domácí kuchyně, od snídaně po večeři, vše vynikající, poctivě připravené, z kvalitních surovin. Celý personál velmi příjemný a sympatický, vždy s dobrou náladou a ochotou poradit a vyjít vstříc, opravdu klobouk dolů! Určitě se zde ještě vrátíme! 🙂
Hodnocení převzato z Facebooku, září 2016

Adel Heryánová Brožová

Již druhý pobyt v tomto penzionu Pepovka nezklamal! Krásnou přírodu v okolí doplňuje čisté prostředí ubytovani, bazén s teplou vodou, tenisový kurt, posezení s venku. Nezapomeneme na výbornou kuchyň a příjemný a milý personál. Doporučujeme k návštěvě!
Hodnocení převzato z Facebooku, září 2016

Ludmila Helebrantova

MFK Modřice děkuje za báječné soustředění, skvělý personál a výbornou kuchyni. Moc se nám u vás líbilo.
Hodnocení převzato z Facebooku, srpen 2016

Roman Mulíček

Super dovolená, i když počasí moc nepřálo bazén se slanou vodou a dětský koutek nám to plně vynahradili. Co se týče personálu naprosto super zatím nejlepší ze všech ( díky kluci 🙂 ).
Hodnocení převzato z Facebooku, srpen 2016.

Václav Marek

Dnes jsme se vrátili a nemám, co bych vytkla. Obsluha příjemná a vtipná, jídlo skvělé, pokoj s koupelnou 1* a super vyžití pro děti za každého počasí. Super pro rodiny s dětmi. Dcera nechtěla ani domů 🙂 Prý doma není velký bazén. Takže se budeme muset někdy vrátit...a moc rádi. Hodnocení převzato z Facebooku, srpen 2016

Lenka Soukupová

Nejsme sice ubytovani, cehoz trosku litujeme ale jsme pravidelnymi hosty. Obsluha je fantasticka, plna vtipu a ochoty. Radi se vracime ;-). K tomu neni co dodat ;-). Diky moc,jste skveli.
Hodnocení převzato z Facebooku, červenec 2016

Lenka Šmídlová

Moc se nám u Vás líbilo, a ty dobré jídla, vynikající kuchyně, vše super. Hodnocení převzato z Facebooku, červenec 2016

Lenka Pečinková Wognerová

Měli jsme tu svatbu (obřad i hostinu) a krásnější místo jsme si vybrat nemohli. Nádherné prostředí, skvělá obsluha, perfektní jídlo, nadstandardní služby. Určitě se ještě hodněkrát vrátíme.
Hodnocení převzato z Facebooku, červen 2016

Michal Augustin

Na Pepovce bylo prima,
nikdy nám nebyla zima.
Botičky nám vysušili,
výborné jídlo uvařili.
Obsluha tam byla skvělá,
kuchař Aleš stále něco dělá.
Děti se tu nenudily,
každou chvilku ke hře využily.
Na Praděd jsme taky vyšli,
nožičky pak šlapaly z velké výšky.
Mlha sice trochu byla ,
ale nám vůbec nevadila.
Rádi se k Vám vrátíme,
protože se se tu jak mezi přáteli cítíme.
Za všechno Vám děkujeme a příště si to tu zas užijeme.....
Veliké diky patři panu Dvorackovi a personálu, který se o nás opravdu skvěle staral ( Martin, Pavla a Aleš )
Hodnocení převzato z Facebooku, červen 2016

Emilie Čecháčková

Perfektní obsluha jídlo ubytování čistota.

Alka Kubíková

Domácí strava famózní, personál vždy ochotný a vstřícný, krásná okolní krajina, výborné místo pro relaxaci těla i duše. Není nic, co by se dalo vytknout. Naopak, jsme naprosto spokojeni, bylo nám zde moc dobře. Pokud ještě váháte, můžeme Pepovku s klidným svědomím doporučit!! 🙂 Září 2015

Jana Dziková

Pobyt v září 2015. Byli jsme velmi spokojeni. Příjemná a pozorná obsluha, jídlo chutné, čisté pokoje i ostatní zařízení, nové vybavení. Mile nás překvapila večeře na uvítanou ( viz foto). Všechno bylo perfektní, a navíc - i počasí nám přálo. Využili jsme k procházkám i delším výletům. Moc pěkná okolní krajina. Navštívili jsme jeskyně na Pomezí a Lesní bar. Pension všem vřele doporučuji.

Eva Drastíková

Srpen 2015.Dovolená naprosto perfektní.Pepovka je nejlepší volba pro rodiny s dětmi i bez nich.Vyžití pro všechny věkové kategorie,pokoje krásné,čisté.Obsluha velmi příjemná,BAZÉN s mořskou vodou naprosto bezkonkurenční.Paní,která mi dělala masáž byla moc milá a příjemná.A kuchyně?No neodolatelné,páni kuchaři jsou mooooc šikovní,nejraději bychom si je odvezli s sebou domů.Byli jsme opravdu velice příjemně překvapeni a dovolenou jsme si užili plnými doušky.Už teď plánujeme,že se na Pepovku budeme rádi vracet.Rodina Veselých z Jihlavska

Rodina Veselých

Můžeme jen chválit a všem doporučit.Pokoje čisté,bazén perfektní a obsluha na jedničku.Všem doporučujeme a těšíme se příští rok.Pobyt jsme měli v srpnu 2015.Rodinka Šuchmova z jižní Moravy:-) Srpen 2015

Šuchmovi

Pět dnů strávených v penzionu Pepovka se ukázalo jako velmi dobrá volba.Perfektní kuchyně,velmi příjemná a ochotná osluha,čistota prostředí pokojů i přilehlých prostor.Tento penzion můžeme jen doporučit. Dorňákovi ze Znojma.

Dorňákovi

Květen 2015 Byli jsme moc spokojeni,čistý a nový pension,vhodný pro rodiny s dětmi. Výborně vaří,dobré pivo na čepu,personál je pozorný a ochotný.DOPORUČUJEME!!!!! a děkujeme. ,,Pardubáci".

Pardubáci

Příjemná a pozorná obsluha,skvělá domácí kuchyně,pěkně vybavené pokoje i celý penzion,krásné prostředí,rádi doporučíme Monika a Boris Mihálikovi,Hranice

Monika a Boris

Líbilo se mně příjemné prostředí penzionu se skvělou kuchyní. jak bude trochu času určitě se na toto místo vrátím.

Petra Vrtká

Hlavně oceňuji blízkost penzionu vedle sjezdovky. Žádné složité přejiždění autem.

Michal Pelešák

Jezdím na toto místo několikátým rokem a vždy jsem byl spokojen.

Karel Bláha