Penzion Pepovka » Ubytování Červenohorské sedlo

Ubytování Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo je oblíbený ski areál položen v hrubém Jeseníku ve výšce 1013 metrů.

Je zde celkem sedm vleků a čtyři sjezdovky. Jsou rozdělené na větší a menší svahy. Na Červenohorském sedle je začátek běžkařské trasy vedoucí na Praděd. Na Červenohorském sedle se nachází hodně ubytování s obsáhlým počtem apartmánů kvůli celoročním příchodům turistů. Počasí na lyžování je tu ideální pro lyžování, vítr většinou nefouká a sníh je krásně sypký a ne zledovatělí. Sjezdovka je monitorována webkamerou.

Na Červenohorské sedlo vede nově opravená silnice. V letních měsících je tu ráj pro houbaře ale taky pro ty co si rádi vyjdou na trasu, třeba i na celý den. Spousta aktivit vás zaujme i v okolí Červenohorského sedla. Jako třeba nakupování v městě nebo návštěva adrenalin parku, kde si můžete zahrát paintball nebo si zajezdit na čtyřkolce. Navštivte papírnu Losiny a vyzkoušejte si výrobu papíru. Zajeďte si do aktivního centra v Bělé po Pradědem nebo si vystoupejte na samý vrchol pradědu. Užijte si výhled z rozhledny zlatý chlum.


Rezervace ubytování


Novinky z Pepovky

Zahájen prodej zimní sezony 2022

Právě byl zahájen prodej pobytu na zimu 2022! Nyní rezervace zdarma, záloha se hradí teprve 40 dní před nástupem. Využijte tuto časově omezenou nabídku.

Penzion v provozu od 24.5.2021

Penzion Pepovka opět otevíráme od 24.5.2021. Těšíme se na vás!

zobrazit starší aktuality

Všeobecné obchodní podmínky