Penzion Pepovka » Ubytování Uherské Hradiště

Ubytování Uherské Hradiště

8 kilometrů od Uherského Hradiště se nachází Archeoskanzen Modrá. Skanzen představuje život obyvatel Velké Moravy, konají se zde každodenní programy a akce. Skanzen není ve své konečné podobě a do budoucna je plánováno rozšíření.

Kousek od Archeoskanzenu Modrá je postavena Živá voda Modrá, je to vlastně typické akvárium s tím rozdílem že se zde vyskytují pouze sladkovodní ryby z České republiky. Hlavní expozicí celého akvária je podvodní skleněný tunel, ve kterém uvidíte vše možné druhy ryb a to jak vedle sebe tak i nad sebou. Ryby však nejsou to jediné co vám zde nabídnou, na povrchu uvidíte i zahrádku s typickými českými rostlinami a dřevinami.

Půl hodiny od Uherského Hradiště se nachází město jménem Kroměříž jehož hlavní atrakcí je Arcibiskupský zámek a jeho nádherné zahrady. Zahrada skrývá umělé jahodové kopečky, kulaté a hranaté bludiště ale taky 2 kašny. Interiér zámku je někde zachován a někde zrekonstruován tak, aby zachován alespoň vypadal, zámek má i obrazárnu plných děl z 15. až 18. století velké hodnoty.

 


Rezervace ubytováníNovinky z Pepovky

Velikonoce 2022 – poslední volné termíny

Prodej velikonočních pobytů v plném proudu, poslední volné pokoje. Rezervujte si pobyt včas.

Zahájen prodej zimní sezony 2022

Právě byl zahájen prodej pobytu na zimu 2022! Nyní rezervace zdarma, záloha se hradí teprve 40 dní před nástupem. Využijte tuto časově omezenou nabídku.

zobrazit starší aktuality

Všeobecné obchodní podmínky