Penzion Pepovka » Volný čas » Adrenalin park – Česká Ves

Ranč a Adrenalin park – Česká Ves

Pro milovníky adrenalinu, šplhání a výšek je tohle to pravé místo. Z městečka Česká Ves stačí odbočit na úzkou hrbolatou cestu, která už je sama o sobě přípravou na to, co zažijete na jejím konci. Dospělí i děti (asi od 5 let věku a potřebné výšky) zde mohou vyzkoušet lukostřelbu na terč i vycpanou zvěř, projet se na okruhu na čtyřkolce nebo vyšplhat po adrenalin tower a sjet po lanovce zase zpět na zem. Ti, co si rádi hrají nebo si hrávali na vojáky, zajisté ocení paintball.

Pokud ani pak nebudete dost unavení, přesunete se lesní cestou do lanového centra, které nabízí trasy pro malé i velké. Pro děti zhruba od 5 let je zde speciální trasa s 13 překážkami ve výšce zhruba dvou metrů nad zemí. Pro dospělé jsou pak připraveny tři různé trasy pode obtížnosti. To vše samozřejmě v patřičném postroji a za přítomnosti instruktorů, kteří se postarají o vaši bezpečnost.

Ti, co dávají přednost projížďkám v koňském sedle, mohou navštívit místní ranč a zakusit tak Jeseníky z jiné perspektivy.

Další aktivity, které Adrenalin park nabízí, najdete na:www.adrenalin-park.cz

 


Rezervace ubytování


Novinky z Pepovky

Podzimní pobyty za zvýhodněné ceny

Záhájen prodej pobytů na podzim 2019 za zvýhodněné ceny. Pobyt na 4 dny pro dvě osoby s polopenzí, bezénem a wellness od 4690 Kč.

Novoroční wellness pobyt 2019 se slevou až 20%

Aktuální akce – nabízíme na pobyt od 2.1. do 12.1.2019 slevu až 20 % ze zimních balíčků. Využijte tuto výhodnou akci! Odkaz je zde.  

zobrazit starší aktuality