Penzion Pepovka » Volný čas » Adrenalin park – Česká Ves

Ranč a Adrenalin park – Česká Ves

Pro milovníky adrenalinu, šplhání a výšek je tohle to pravé místo. Z městečka Česká Ves stačí odbočit na úzkou hrbolatou cestu, která už je sama o sobě přípravou na to, co zažijete na jejím konci. Dospělí i děti (asi od 5 let věku a potřebné výšky) zde mohou vyzkoušet lukostřelbu na terč i vycpanou zvěř, projet se na okruhu na čtyřkolce nebo vyšplhat po adrenalin tower a sjet po lanovce zase zpět na zem. Ti, co si rádi hrají nebo si hrávali na vojáky, zajisté ocení paintball.

Pokud ani pak nebudete dost unavení, přesunete se lesní cestou do lanového centra, které nabízí trasy pro malé i velké. Pro děti zhruba od 5 let je zde speciální trasa s 13 překážkami ve výšce zhruba dvou metrů nad zemí. Pro dospělé jsou pak připraveny tři různé trasy pode obtížnosti. To vše samozřejmě v patřičném postroji a za přítomnosti instruktorů, kteří se postarají o vaši bezpečnost.

Ti, co dávají přednost projížďkám v koňském sedle, mohou navštívit místní ranč a zakusit tak Jeseníky z jiné perspektivy.

Další aktivity, které Adrenalin park nabízí, najdete na:www.adrenalin-park.cz

 


Rezervace ubytováníNovinky z Pepovky

Velikonoce 2022 – poslední volné termíny

Prodej velikonočních pobytů v plném proudu, poslední volné pokoje. Rezervujte si pobyt včas.

Zahájen prodej zimní sezony 2022

Právě byl zahájen prodej pobytu na zimu 2022! Nyní rezervace zdarma, záloha se hradí teprve 40 dní před nástupem. Využijte tuto časově omezenou nabídku.

zobrazit starší aktuality

Všeobecné obchodní podmínky