Penzion Pepovka » Volný čas » Adrenalin park – Česká Ves

Ranč a Adrenalin park – Česká Ves

Pro milovníky adrenalinu, šplhání a výšek je tohle to pravé místo. Z městečka Česká Ves stačí odbočit na úzkou hrbolatou cestu, která už je sama o sobě přípravou na to, co zažijete na jejím konci. Dospělí i děti (asi od 5 let věku a potřebné výšky) zde mohou vyzkoušet lukostřelbu na terč i vycpanou zvěř, projet se na okruhu na čtyřkolce nebo vyšplhat po adrenalin tower a sjet po lanovce zase zpět na zem. Ti, co si rádi hrají nebo si hrávali na vojáky, zajisté ocení paintball.

Pokud ani pak nebudete dost unavení, přesunete se lesní cestou do lanového centra, které nabízí trasy pro malé i velké. Pro děti zhruba od 5 let je zde speciální trasa s 13 překážkami ve výšce zhruba dvou metrů nad zemí. Pro dospělé jsou pak připraveny tři různé trasy pode obtížnosti. To vše samozřejmě v patřičném postroji a za přítomnosti instruktorů, kteří se postarají o vaši bezpečnost.

Ti, co dávají přednost projížďkám v koňském sedle, mohou navštívit místní ranč a zakusit tak Jeseníky z jiné perspektivy.

Další aktivity, které Adrenalin park nabízí, najdete na:www.adrenalin-park.cz

 


Rezervace ubytováníNovinky z Pepovky

Black Friday 2023

Dárkový poukaz BLACK v hodnotě 5000 Kč za 4000 Kč! Pouze do neděle 26.11.2023.

Letní dovolená v Jeseníkách

Využijte možnost objednání posledních volných pokojů! Pro příznivce elektromobilů máme nově instalovanou nabíjecí stanici 2×22 Kwh.

zobrazit starší aktuality

Všeobecné obchodní podmínky